INFOLINIA: +48 68 455 62 69

Dla Architektów Pobierz program

Jesteśmy świadomi tego, jak wielki wpływ na kształtowanie poczucia piękna i podejmowanie decyzji Klientów mają Architekci, Projektanci i Dekoratorzy. To Ty, pracując z Klientem na co dzień, poznajesz jego potrzeby i oczekiwania. Dlatego z myślą o Tobie opracowaliśmy atrakcyjny Program Współpracy, do poznania którego serdecznie Cię zapraszamy.

Dla Dystrybutorów Pobierz program

Zapraszamy do współpracy producentów, dystrybutorów i hurtowników. Proponujemy możliwość pozyskania atrakcyjnych produktów do dalszej dystrybucji. Zarabiaj na wysokich rabatach i rozwijaj swój biznes, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.



Terra Group jest wyłącznym dystrybutorem marki TeraPlast na terenie Polski.

zobacz kolekcję donic http://terraform.pl/marki/terraplast


POBIERZ KATALOG

Katarzyna Wojciechowska
kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie
+48 667 107 777 | katarzyna.wojciechowska@terra-pl.eu
Julita Sobczyk
dolnośląskie, śląskie, opolskie
+48 695 066 666 | julita.sobczyk@terra-pl.eu
Magdalena Koleina
zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie
+48 603 105 555 | magdalena.koleina@terra-pl.eu
Agnieszka Chrzuszcz-Piotrowska
łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie
+48 605 065 555 | a.chrzuszcz-piotrowska@terra-pl.eu
Marta Antos-Steć
Mobilny Opiekun Klienta
+48 697 000 505 | marta.antos@terra-pl.eu
Iwo Sznajder
Mobilny Opiekun Klienta
+48 509 740 475 | iwo.sznajder@terra-pl.eu




Valentino

Bassano

Standard One

Schio Ciotola

Jardinera Veneto